Home › Fajnie spędzony urlop nad Zalewem Czarnej Koneckiej w Sielpi

Fajnie spędzony urlop nad Zalewem Czarnej Koneckiej w Sielpi

Jedną z godnych zainteresowania propozycji rekreacyjnych jakie udostępnia województwo świętokrzyskie stanowi ośrodek wypoczynkowy w Sielpi. Położone na Wzgórzu Koneckim w towarzystwie Zalewu Czarnej Koneckiej i lasu z sosnowym nasadzeniem letniskowe gwarantują wyjątkowo urokliwe walory przyrodnicze.

Roztaczające się wokół Zalewu zapachy olejków sosnowych tworzą niespotykany mikroklimat, który sprzyja dobremu funkcjonowaniu układu oddechowego.


Urlopowicze zwiedzający Sielpię, którzy cenią czynną formę urlopu mogą bez problemu zaplanować wiele wycieczek do najbardziej ciekawych rejonów województwa świętokrzyskiego.

Do ciekawych miejsc, które koniecznie warto odwiedzić należy między innymi, Park Jurajski w Bałtowie, szczyt Łysicy a także Jaskinia Raj koło Chęcin.

Na turystów wypoczywających w Sielpi czekają również odpowiednio oznakowane trasy rowerowe, które prowadzą po tajemniczych rejonach leśnych Wzgórza Koneckiego.

Urlop w ośrodku położonym w Sielpi to idealna oferta polecana zarówno dla rodzin z małymi dziećmi jak i seniorów. Oprócz możliwości wypoczynku na dobrze zadbanej plaży i kąpieli w akwenie mogą liczyć na wiele ciekawych atrakcji, które umilają im wypoczynek nie tylko podczas słonecznych, ale nawet chłodniejszych dni.
Idealną ofertę dla turystów preferujących spokojny wypoczynek z dala od hałasu miejskiego z pewnością stanowić mogą domki letniskowe położone tuż przy zbiorniku wodnym. Dzięki dobremu wyposażeniu zapewniają wymagane warunki lokalowe, co w dużej mierze wpływa na jakość wypoczynku. Ze względu na duże zainteresowanie turystów w okresie letnich miesięcy, już można zarezerwować sobie na wyłączność jeden z nich i mieć gwarancję dobrej bazy lokalowej podczas najbliższego urlopu.

.