Home › Tabletki z acai na odchudzanie a także na na inne dolegliwości

Tabletki z acai na odchudzanie a także na na inne dolegliwości

Owoc acai pochodzi z puszczy Amazonii. Znana i stosowana przez rdzennych mieszkańców od więcej niż stulecia, dzisiaj badana przez naukowców z wielu krajów.

Z pewnością popyt na jagody acai wraz z odkrywaniem kolejnych ich zalet stale rośnie. Badania dowodzą, że owa skromnych rozmiarów jagoda, z wyglądu przypominającą borówkę o przyjemnym, jagodowo-czekoladowym smaku, z dużą pestką dysponuje właściwości, które tak ochoczo wykorzystujemy.

Przede wszystkim dzięki obfitości witamin B, E, C, składników mineralnych (wapń, żelazo, fosfor, potas) i związków fenolowych. Owoce acai mają więcej, niż zielona herbata albo czerwone winogrona przeciwutleniaczy. Wszystkie aktywne elementy acai pozwalają wpływać na wygląd, urodę i rewelacyjną figurę, wspomagają naczynia krwionośne i pracę serca, wspomagają zabezpieczenie komórek, biorą udział w likwidacji wolnych rodników, pozwalają utrzymywać metabolizm energetyczny, poprawiają wzrok, odporność, układ nerwowy i pracę mózgu, regulują procesy trawienia.Na skutek posiadania antyoksydantów stosuje się je w przeciwdziałaniu mnóstwa schorzeń, w tym nowotworowych. Wartości odżywcze acai pozwalają regulować wysokość cukru we krwi, cholesterolu, mają wpływ na jakość kości i mięśni, wzmacniają układ immunologiczny. Stąd też również najmniejszym dzieciom wypada podawać ten cud przyrody w celach ochrony przed zakażeniami wirusowymi czy bakteryjnymi.

Warto szukać takich środków, czy soku, które zawierają wyłącznie jagody acai, choć na rynku występują też suplementy łączące kilka składników, np.

wspomagających redukcję masy..
Sporo wiedzy możesz znaleść tutaj:: nahrungsergänzungsmittel muskelaufbau shop